Новини

Дякуйте за все - бо така воля Божа

   Урочисте свято подяки відбулося 5 жовтня , в церкві адвентистів сьомого дня м. Івано-Франківська. Понад 200 чоловік зібралося в храмі , щоб подякувати за всі блага даровані Господом протягом року. День Подяки має духовний сенс і бере свій початок в юдейському Святі Жнив. Бог повелів народу Своєму і написав у Слові : «Додержуйся і свята жнив перших плодів праці твоєї, які ти сіяв на полі, і свята збирання плодів наприкінці року, коли збереш з поля працю твою» (Вих. 23:16). 
   Народна мудрість каже: « Коли ми виражаємо комусь свою вдячність, то тим самим кажемо людині, що потребували її.» Тож наскільки це актуальне по відношенню до Бога, Який є Подателем всього що ми маємо!!! Традиція відзначати Свято Жнив в Івано - Франківській громаді має місце від самих початків заснування церкви. В цей день від малого до великого славлять Господа в піснях та псалмах, схиляються перед Богом в подячних молитвах. 
image

   І цього святкового дня, всі присутні славили та величали Бога ;співали пісні, грали на інструментах, читали вірші, ділилися гостинцями. Пастор Іван Миколаєвич Заверюха поділився з присутніми своїми духовними роздумами .І закликав словами з Біблії «За все дякуйте: бо така щодо вас воля Божа у Христі Ісусі» (1Сол. 5:18). Атмосфема залу була переповнена найкращими почуттями, сцена церкви наповнена дарами поля. Духовні колоски-люди які заключили завіт з Богом в цьому році раділи разом з присутніми за дар дарований їм Небом. 
   Представники Обласної організації УТОГ та головний лікар Хоспісу прийшли подякувати Богу і церкві за вклад та звершену роботу членами церкви для хворих людей цих закладів. Дуже важливо прославляти Бога за все, дякувати Йому, а також помічати добро, зроблене для вас …звичайно, робити це потрібно не лише в день подяки, але постійно.
Нехай вдячність стане невід’ємною частиною вашої суті та характеру.

Мовсесян Алла