Новини

«Серця, що зігріті любов’ю…»

Клуб під назвою «Серця, що зігріті любов’ю» пройшов у м. Чернівці 9 січня 2022р. Зустріч була організована сімейним відділом Буковинської конференції.

«Доброта – це те, що може побачити сліпий і почути глухий» - писав відомий американський письменник Марк Твен. Саме тему доброти висвітлювали на зустрічі клубу. Чи актуальна доброта в 21 столітті? Яким чином можна проявляти доброту до найближчих людей, особливо в колі своєї сім’ї? Як доброта Христа проявляється в житті людей? На ці та багато інших питань отримали відповіді учасники клубу.

Зустріч складалась із двох частин. Спочатку на гостей чекала святкова частина, де вони мали змогу почути важливі та цікаві істини щодо запропонованої тематики з вуст ведучих, проглянути цікаві короткометражні ролики, насолодитись співом та надихнутись словом Божим.

Друга частина служіння проходила в нижньому залі, де всі учасники могли продовжити своє знайомство та спілкування в теплій атмосфері за чашкою чаю – підкріпитись не лише духовно, а й фізично. Гості ділились своїми вражаючими досвідами, які вони пережили у 2021 році. Щастя та натхнення переповнювали серця учасників, під час прослуховування дивовижних історій про те, як Господь вів та оберігав своїх дітей протягом минулого року, а в когось на очах виступали сльози радості та вдячності Творцю. Зустріч завершилась молитвою.

Учасники клубу покидали зал в піднесеному настрої та розповідали, що з нетерпінням чекатимуть наступних зустрічей.