Новини

Новорічно-Різдвяний Молодіжний Концерт

15 січня 2022р. в приміщенні Церкви Чернівці-Центр відбувся євангельський концерт за участі двох молодіжних хорів. Це - молодіжний хор «aDeo» під керівництвом Яколюди Крістіни, який налічує більше 50-ти учасників, та хор «Satores» - диригент Лабік Тетяна. Ведучими концерту були: Крачковська Наталія та маленька зірочка - Кудряшка Єва.
 Під час концертної програми лунали чудові хорові твори, в яких оспівувалися біблійні історії, та звучала вістка про Другий Прихід Ісуса
Христа як славну надію для всього людства.  

На дане свято завітала ректорка Українського Гуманітарного інституту – Штанько Людмила Олександрівна, яка звернулася до великої аудиторії слухачів із закликом до духовної освіти.


У підсумку хотілося б відзначити високий майстерний рівень виконання музичних творів. Хоровий спів, а особливо спів, котрий звучить від юних сердець – це незабутнє дійство.
 До всіх присутніх з євангельським закликом звернувся президент БК Лавренюк Василь Іванович та закликав усіх віддати своє життя в руки нашого люблячого Господа, щоби одного разу співати нову пісню Мойсея і Агнця на кришталевому морі.


Серця слухачів були наповнені вдячністю та хвалою Богу за гарний вечір, який підняв настрій і зробив бадьорим наш дух!


Даний захід проходив за підтримки та організації хоро-музичного відділу БК, керівницею якого є Гунько Леся Леонідівна.