Єдина надія світу
Урок 3

Ніколи ще світ не стояв перед лицем такої великої кількості невирішених проблем, як тепер. Щодня засоби масової інформації повідомляють про екологічні катастрофи, злочини і насильство, яких не здатні позбутися навіть високо розвинуті держави.Кращі політики світу намагаються усунути суперечності між народами за допомогою Організації Об’єднаних Націй. Проте, на жаль, дотепер вдалося вирішити не так уже й багато світових проблем. Моральний занепад людства очевидний. Ми приходимо в замішання, коли намагаємося справитися із соціальними проблемами.Багато хто запитує: «Де ж знайти остаточне вирішення цих проблем?» Відповідь на це запитання дає Святе Письмо. Христос передрік подію, яка вирішить усі проблеми людства. Іншого вирішення немає.Закінчуючи Своє служіння на землі, Ісус говорив про той день, коли Він буде розп’ятий. Учням Христа важко було повірити, що така доля може спіткати їхнього улюбленого Вчителя. Вони не могли збагнути змісту Його хресної смерті. Проте Христос не бажав залишити їх без надії. Він дав їм чудову обітницю, яку ми знахо- димо в Євангелії від Івана: «Хай не тривожиться ваше серце: вірте в Бога і в Мене вірте. В домі Мого Отця багато осель. А якби не так, то Я сказав би вам, оскільки йду приготувати вам місце. І коли піду та приготую вам місце, то Я знову прийду і візьму вас до Себе, щоб де Я,там і ви були» (Іван. 14:1-3 (Н.З.)).Виконання обітниці про Другий прихід нашого Господа на землю — єдина надія світу. Давайте розглянемо, що говорить Боже Слово про цю чудову подію.

Прочитайте наведені тексти у Святому Письмi й напишiть вiдповiді.
Відзначте Ваші відповіді
Я щиро хочу знати, яка Божа воля щодо мене!
Я маю намір пройти тримісячний курс вивчення Святого Письма!
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами про персональні дані.

Під час Другої світової війни американці, взяті в полон на Філіппінських островах, зберігали надію залишитися живими, пам’ятаючи обіцянку генерала Дугласа Мак-Артура. Він був змушений залишити їх, але, йдучи, сказав: «Я повернуся!»Втомлені, змучені полонені жили цією обіцянкою, очікуючи дня, коли американська армія під керівництвом генерала Мак-Артура повернеться за ними. Вони не втрачали надії, оскільки вірили, що Сполучені Штати врятують їх.

Яким же чудовим був той день, коли солдати Мак-Артура звільнили полонених! Їхні надії здійснилися.Скоро повернеться наш Господь, оскільки Він обіцяв «прийти знову». Коли Він прийде, гріх, страждання і горе зникнуть назавжди. А разом з ними і всі невирішені проблеми світу. Настане день щастя, миру і спокою.

Звісно, Ви бажаєте бути готовими до зустрічі з Ним. Чому б не почати готуватися до цієї щасливої події вже зараз?