Бог відкриває майбутнє
Урок 2

Якось увечері один проповідник вирушив на відповідальну зустріч. Перед ним була далека дорога. Ніч була темною, падав дощ. Дорога пролягала через гори, і на найнебезпечнішій ділянці дороги в автомобіля відмовила система освітлення. Машина рухалася тепер слизькою дорогою у повній темряві. Зі страхом проповідник натиснув на гальма, намагаючись зупинити машину.Тільки тепер він відчув, наскільки необхідне світло фар, яке освітлює дорогу, попереджаючи про круті повороти і можливу небезпеку.

Так само і ми ідемо темною дорогою життя, потребуючи рятівного світла і мудрого керівництва. Часто доводиться чути від людей, що заплуталися, впали у відчай, втратили надію: «Що робити? Кому вірити? Як жити далі?»Ми вдячні Богові, що Він не залишив нас без порятунку. Він готовий пролити чудове світло в темряві гріховної ночі і вивести нас на спасенну дорогу, яка веде до Царства вічного світла і життя.

Прочитайте наведені тексти у Святому Письмi й напишiть вiдповiді.
1. Яке керівництво пропонує Бог людині в наш непевний час? 2Петр. 1:19 (Н.З.)
2. Яким чином Бог повідомляє Свої таємниці людству? Амос. З:7 (С.З.)
3. Чому цей сон і сьогодні цікавить нас? Дан. 2:28 (С.З.)
4. Хто пояснив значення сну пророкові Даниїлу? Дан. 2:27-28 (С.З.)
5. Яке видіння було дане царю Навуходоносорові у сні? Дан. 2:31-35 (С.З.)
6. Яке царство було зображено золотою головою у пророчому сні Навоходоносора? Дан. 2:37-38 (С.З.)
7. Чим вирізнялася друга світова імперія — Мідо–Персія? Дан. 2:39 (С.З.)
8. Яка частина боввана символізувала собою третю світову імперію? Дан. 2:32 (ост. частина), 39 (С.З.)
9. Яка частина боввана представляла собою четверту й остан- ню світову імперію? Дан. 2:33, 40 (С.З.)
10. Що мало відбутися з Римською імперією згідно з пророчим передбаченням? Дан. 2:41 (С.З.)
11. Якими пророчими словами було передречене те, що ці держави ніколи більше не з’єднаються в одну світову імперію? Дан. 2:43 (С.З.)
12.Чим завершиться, згідно з цього пророцтва, історія землі? Дан. 2:44-45 (С.З.)
13. Якою подією ознаменується встановлення Нового Царства? Матв. 25:31-34 (С.З.)
Відзначте Ваші відповіді
Я щиро хочу знати, яка Божа воля щодо мене!
Я маю намір пройти тримісячний курс вивчення Святого Письма!
І’мя та прізвище
Email
Натискаючи на кнопку, ви погоджуєтеся з умовами про персональні дані.

У всі часи людина прагнула до кращого життя, намагаючись подолати труднощі й негаразди своєї долі. І як би це не називалося — Утопія, Небо чи Рай, людство прагнуло знайти місце, де завершаться всі його лиха і страждання, де буде вирішена проблема старіння і смерті.Святе Письмо свідчить: таке місце є, і воно приготоване усім, хто повірив у Бога. Перша книга Біблії говорить, що Авраам, який названий батьком усіх віруючих, мріяв про це місце.У Посланні до євреїв (Н.З.) апостол Павло пише про сподівання Божого народу, котрий жив цією надією у всі часи. «Нині ж кращої Батьківщини бажають, тобто небесної. Тому Бог не соромиться називати Себе їхнім Богом, адже Він приготував їм місто» (Євр. 11:16).Про це місто ми дізнаємося в наступному уроці. А зараз тільки скажемо, що там буде задоволене бажання кожного людського серця, там будуть вирішені усі наші проблеми.Помираючи на хресті, Христос пережив кілька світлих хвилин, які полегшили муки передсмертної агонії. З благанням про спасіння до Нього звернувся помираючий на сусідньому хресті злочинець. Із глибини свого розбитого серця він вигукнув: «Господи, згадай мене, коли прийдеш у Царство Твоє!» (Луки 23:42 (Н.З.)).

У відповідь цей нещасний, позбавлений, здавалося б, будь-якої надії на спасіння, почув: «...ти будеш зі Мною в раю!»