Свято Хрещення в «Буковинській Черешеньці»

24 жовтня, 2020 рік. Золота осінь прийшла на Буковину, і в цей час відбулася гарна подія, що зворушила серця – Біблійне водне Хрещення. Це свято принесло радість не тільки в наших громадах, але й всьому Небу. Бо Біблія говорить, що немає більшої радості на небі, ніж один грішник, який кається. Цього разу троє дівчат Світлана, Міла та Жанна заключили Заповіт із Господом, даючи Йому обітницю вірності, яку пронесуть через усе життя. Мені вдалося взяти невеличке інтерв’ю з «винуватицями» цього свята.

Питання:
Доброго дня, як вас звуть і звідки Ви приїхали?
Жанна:
Мене звуть Жанна, я приїхала з с. Банилів-Підгірний Сторожинецького району.
Питання:
Що побудило Вас прийняти в такому молодому віці це важливе рішення?
Жанна:
Під час молодіжного табірного зібрання я почула заклик до Хрещення, і з того часу в моєму серці народилося невгамовне бажання зробити цей крок і заключити Заповіт із Богом. Це була моя велика мрія, і ось сьогодні вона здійснилася. Я щаслива і радію з цього приводу!
Питання:
Що би Ви хотіли побажати своїм ровесникам?
Жанна:
Якнайшвидше познайомитись з Ісусом і не зволікати з цим важливим кроком у своєму житті!

Слава Богу, що в цей непростий час, коли вирує пандемія, коли «сатана лютує, як лев рикаючий», є люди, які приймають Ісуса Христа як свого особистого Спасителя і вручають Йому своє життя в свої молоді роки.

На свято завітали друзі, члени громад та молодь, які привітали новохрещенних прекрасними квітами, які є символом того славного вінця, який Господь подарує всім спасеним.

Молодих людей до хрещення підготував пастор Андрусяк Олег, доречі це вже друге хрещення, підготовлене молодим служителем. Перше відбулося 3 місяці тому, де також троє осіб заключили Заповіт із Богом.

З духовним натхненням зі Слова Божого до всіх присутніх на святі звернувся секретар БК, пастор Гунько В.М., який підкреслив велику цінність цієї події як для цього життя, так і для Вічності.