Діти – дітям з любов'ю Ісуса
19 січня 2020 року о 16 годині, у приміщенні Дому молитви церкви Адвентистів сьомого дня громади Чернівці-цетр, відбулася благодійна акція «Діти – дітям з любов'ю Ісуса». На церковний захід було запрошено близько 70-и дітей з багатодітних родин міста. Вечір супроводжувався виступом кожної вікової групи дитячого відділу громади на тему «Найбільший подарунок», з метою розповісти у віршованій та музичній формі про те, що найвагомішим подарунком, будь-коли запропонованим людині, – є народження Сина Божого на нашу землю і План спасіння людини.
Пастор місцевої громади, розповівши історію народження Немовляти-Спасителя, провів вікторину на знання різдвяної історії, як вона записана у Вічній Книзі – Біблії. Всі учасники заходу, хто знав правильну відповідь на запитання, – отримував у подарунок дитячу місіонерську книгу «Подорож з ангелом». Завершенням програми було вручення подарунків, які приготували діти церкви, спільно з батьками, та за ініціативи організації «АДРА Україна».
При завершенні була висловлена пропозиція не відмовитися від Найбільшого подарунка, запропонованого Небом людству, – це спасіння в новонародженому і скоро грядущому Ісусі Христі.
Дмитро Колотило